Otázky? Kľudne zavolaj!

+421 911 229 278

support@socialbeast.sk

Štefunkova 17
BA 821 03, SVK

Časté otázky

social beast kupiť instagram followerov

Ako to funguje?

Princíp je veľmi jednoduchý. Zadáš objednávku, my po jej obdržaní zadáme link tvojho profilu (alebo príspevku) do globálnej databázy profilov zapojených do like & follow softvéru, odošleme platbu a do niekoľkých hodín ti pribudnú lajky alebo followeri.

Akých followerov/lajky dostanem?

Používame najkvalitnejšie like & follow databázy, to znamená že väčšina (90+%) v nich zaregistrovaných profilov majú organické mená, vyplnené bio, profilovú fotku a aj príspevky v profile. Takže sa nemusíš báť zombie botov z Indie s menami ako „userrashid1988756“ bez profilovky.

Ako rýchlo mi pribudnú?

Záleží od vyťaženosti softvéru, dňa objednávky (cez víkend máme voľno 🙂 ) a vyťaženosti nášho tímu. Táto odpoveď ti asi moc nepomohla čo? Väčšinou je to do 24 hodín 😊.

Je to bezpečné?

hlavnou prednosťou našej služby je, že nemusíš nikomu zverovať svoje prihlasovacie údaje (email, heslo). Toto robí našu službu jedinou bezpečnou na Slovenskom trhu. Takže ľudskou rečou: nebezpečie je nulové.

Môžem za to dostať ban?

Nakoľko sa do tvojho profilu nebude prihlasovať žiadny softvér tretej strany (ktoré Instagram nepovoľuje), nie je možné preukázať, že si si followerov a lajky kupoval(a). Mohol ti ich predsa poslať každý kto má link tvojho profilu, tak ako by ťa mohli bannúť 😉?

Ako dlho mi followeri ostanú?

Treba si uvedomiť, že Instagram pravidelne vykonáva „čistky“ a teda po dlhom čase sa môže stať že isté percento followerov z našej databázy odoberú (väčšinou 2 až 15%). S pravidla sa jedná o roky, než k tomu dôjde.

Nákupný košík
Scroll to Top